';
CONTACTE

SOBRE NOSALTRES

QUI SOM

El nostre equip està format per professionals especialitzats en el sector immobiliari des del primer dia fins avui.

Image
Carlos Folch Aguilar
carlosfolch@fincaslayes.com
Carlos Folch Aguilar
carlosfolch@fincaslayes.com
Image
Josep Maria Lucaya Casals
jmlucaya@fincaslayes.com
Josep Maria Lucaya Casals
jmlucaya@fincaslayes.com
Image
Vanessa del Arco Castelló
vanessa@fincaslayes.com
Vanessa del Arco Castelló
vanessa@fincaslayes.com
Image
Isabel Batanás Palomo
isabel@fincaslayes.com
Isabel Batanás Palomo
isabel@fincaslayes.com
Image
Marc Fernández Bladé
mfernandez@fincaslayes.com
Marc Fernández Bladé
mfernandez@fincaslayes.com
Image
Pau Lucaya Montes
plucaya@fincaslayes.com
Pau Lucaya Montes
plucaya@fincaslayes.com
Image
Carme Pons i Compte
carmen@fincaslayes.com
Carme Pons i Compte
carmen@fincaslayes.com
Image
Xavier Pujol i Guardiola
xpujol@fincaslayes.com
Xavier Pujol i Guardiola
xpujol@fincaslayes.com
Image
Josep Caballé i Benejam
jcaballe@fincaslayes.com
Josep Caballé i Benejam
jcaballe@fincaslayes.com
Image
Miguel Ángel Grajea Rodríguez
mgrajea@fincaslayes.com
Miguel Ángel Grajea Rodríguez
mgrajea@fincaslayes.com
Image
Alfred Capón Fernández
acapon@fincaslayes.com
Alfred Capón Fernández
acapon@fincaslayes.com
Image
Jose Pascual Arazuri Borrás
jpascual@fincaslayes.com
Jose Pascual Arazuri Borrás
jpascual@fincaslayes.com
Image
Xavier Cervera Prat
xcervera@fincaslayes.com
Xavier Cervera Prat
xcervera@fincaslayes.com
Image
Glòria Torres i Aluja
gloria@fincaslayes.com
Glòria Torres i Aluja
gloria@fincaslayes.com
Image
Ana Belen Yagüe Poyatos
anna@fincaslayes.com
Ana Belen Yagüe Poyatos
anna@fincaslayes.com
Image
Jaume Corbella Sanahuja
jcorbella@fincaslayes.com
Jaume Corbella Sanahuja
jcorbella@fincaslayes.com
Image
José Batanás Alba
batanas@fincaslayes.com
José Batanás Alba
batanas@fincaslayes.com